Praca

Poszukujemy osób do sprzedaży reklamy w serwisie www.nocujemy.eu jako:

Reprezentant handlowy
Miejsce pracy: regiony turystyczne
Rejon: pomorze, góry, pojezierza, duże miasta

Zakres obowiązków:

Pozyskiwanie nowych firm do współpracy w ramach serwisu nocujemy.eu
Sprzedaż pozycjonowanych (płatnych) wizytówek w serwisie nocujemy.eu
Sprzedaż reklamy w postaci bannerów graficznych, w ramach wydzielonej powierzchni reklamowej w serwisie nocujemy.eu

Profil kandydata:

Silna motywacja do pracy oraz konsekwencja w działaniu.
Zamieszkanie w rejonie turystycznym: pomorze, góry, pojezierza, duże miasta
Dla osób z rejonów inne niż turystyczne - doświadczenie w pracy na zasadzie telemarketingu.
Znajomość branży turystycznej będzie dodatkowym atutem.
Preferujemy osoby posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą.

Oferujemy:

Udział w interesującym projekcie.
Nielimitowane wynagrodzenie prowizyjne - jako % od zrealizowanej sprzedaży.

Zgłoszenia:

Kontaktując się z nami prosimy o podanie:
Adresu zamieszkania oraz danych kontaktowych.
Dotychczasowego doświadczenia.
Preferowanej formy współpracy (faktura/zlecenie).
Do przesłanych dokumentów prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres: biuro@nocujemy.eu

Schowek ()
Schowek podręczny jest teraz pusty.

Żeby dodać obiekt do tego schowka należy kliknąć ikonkę + Schowek znajdującą się przy ofercie obiektu.

W celu usunięcia obiektu ze schowka kliknij ikonkę - Schowek znajdującą przy ofercie obiektu, który już jest dodany do schowka.